top of page
Tervetuloa JaSie Shopiin
- luonnollisen kosmetiikan, värin ja tyylin kauppapaikkaan -
Jasie käyttää lähetyksissään kierrätettäviä materiaaleja, joten älä ihmettele, mikäli tuotteesi saapuvat jo kertaalleen käytetyssä pakkauksessa.
Chiffon Finish viimeistelypuuteri ruskettuneelle iholle
20.24€
Neutraali
Varastossa
1
Tallenna tuote myöhempää käyttöä varten
Jaa tämä tuote ystävillesi
Asiakkaiden arvostelut
Vain aitoja asiakasarvioita
Tuotetta ei ole vielä arvosteltu. Jos ostat tuotteen, voit olla sen ensimmäinen arvostelija.
Chiffon Finish viimeistelypuuteri ruskettuneelle iholle
Tuotetiedot
Viimeistelypuuteri, joka on "must have" valikoimassamme.
Ultrakevyt, silkkinen puuteri, joka todella toimii.
Läpinäkyvän viimeistelyn ansiosta voit käyttää tätä puuteria viimeistelynä.
Kiinnitä käyttämäsi meikki ja paranna ihosi rakennetta mattapinnalla, vähentäen juonteita ja suuria ihohuokosia.
Tai käytä Chiffon Finish Tan -viimeistelyä yksinään ja anna iholle pehmeä ilme säilyttäen samalla kaikki ihosi yksityiskohdat
- kuten pisamat - piilottamatta niitä läpinäkymättömän meikkivoiteen alle.
KENELLE
Ihotyypit: Kaikki, myös herkkä iho.
Ihon sävy: Medium tai Ruskettunut iho.
Ihon pohjasävy: Neutraali.
Viimeistely: Matta.
Tutustu Chiffon Finish Tan -viimeistelypuuteriin.
Tämä puuteri on hieman tummempi versio suositusta Chiffon Finish viimeistelypuuterista
Tämä viimeistelypuuteri on ylpeytemme ja ilomme, koska se on erittäin kevyt, silkkinen mineraalipuuteri, joka todella toimii. Täysin läpinäkyvä, tämä maaginen luomus voidaan käyttää sellaisenaan tai viimeistelynä. Tasoittaa, tekee mattapinnan ja kiinteyttää ihoa, jotta kaunis meikkisi pysyy paikoillaan vielä pidempään. Meikkiasiantuntijamme ovat yhtä mieltä siitä, että tämä puuteri on välttämätön täydellisen näköiselle iholle, joka vähentää juonteita! Muista, että kaikki All-Over-jauheemme eivät sisällä vismuttia, talkkia, parabeeneja eikä nanohiukkasia.
Nauti vain pehmeimmistä ja puhtaimmista ainesosista, jotka minimoivat ihoärsytyksen riskin. Todennäköisesti kiinnität paljon huomiota ihosi hoitoon - ei liikaa luonnottomien ainesosien ja kemikaalien levittämistä. Mineralissiman hypoallergeeninen meikkivoide voidaan levittää huolettomasti ihonhoidon jälkeen! Tuotteemme on valmistettu luonnollisista ainesosista, joita ei ole koskaan testattu eläimillä, ja ne ovat parhaita - koska ihosi ansaitsee sen.
INCI
Mica, Zea mays, Magnesium stearaat, CI77491, CI77492, CI77499
Sisältö
+/- 10 grammaa
Näytä hinnat valuutassa:
EUR
bottom of page


