top of page
Nyt luonnonkosmetiikan poistomyynti peräti 40 % alennuksella!
Ole nopea - löydät kaikki OUTLETISTA
Tervetuloa JaSie Shopiin
- luonnollisen kosmetiikan, värin ja tyylin kauppapaikkaan -
Olen vahvasti sitoutunut ympäristöön ja esimerkiksi tuotteiden pakkauksissa ei ole mitään ylimääräistä paperia tai muovia. Pakkaukset ovat myös kierrätettävissä tai poltettavissa.
Jasie käyttää lähetyksissään kierrätettäviä materiaaleja, joten älä ihmettele, mikäli tuotteesi saapuvat jo kertaalleen käytetyssä pakkauksessa.
MADAME CHIC - HAND SOAP FIFTY 200 ML
13.15€
VARASTON LOPPUUNMYYNTI - 40 %
Oli
21.90€
Säästä 8.75€
Alin hinta 30 päivään ennen alennusta: 21.90€
Hinta sisältää
ALV (25.5%) 2.67€
Varastossa
1
Tallenna tuote myöhempää käyttöä varten
Jaa tämä tuote ystävillesi
MADAME CHIC - HAND SOAP FIFTY 200 ML
Tuotetiedot
Uusi 50 -vuotisjuhlavuoden tuoksu FIFTY on aistillinen tuoksu, joka tuo esiin naisellisuuden sinussa. Pohjatuoksussa on myskiä, vaniljaa ja santelipuuta, sydäntuoksussa meripihkaa sekä appelsiinia, korianteria ja kanelia. Se on aivan maaginen!
Kätesi altistuvat kulumiselle joka päivä; puhdistuksen, kulumisen ja ilmaston, kuten auringon, tuulen ja kosteuden, takia.
Kämmenpuoli, joka koostuu paksusta vahvasta ihosta, johon tulee helposti ryppujä ja halkeamia. Sekä kämmenselkä, joka on lähes yhtä hauras kuin kasvojesi iho. Joka kerta, kun peset kätesi, osa suojaavasta ihoöljystä huuhdellaan lian mukana pois. Tämä on väistämätöntä, koska saippualla ei voida erottaa öljyistä likaa ja ihon omaa rasvaa.
Ihon tasapaino voidaan palauttaa itsestään, mutta jos peset usein tai sinulla on kuiva iho, iholla ei ole aikaa.
Siksi on
erittäin tärkeää käyttää mietoa saippuaa, joka kosteuttaa jo puhdistuksen aikana.
Madame Chicin ylellisen kermainen käsisaippua lisää kosteutta jo puhdistuksen aikana ja jättää suojaavan, kosteuttavan kalvon, joka hoitaa käsiäsi myös pesun jälkeen.
200 ml
VAIKUTTAVAT AINEET
Vaikuttavaa ainetta kutsutaan Karragentångiksi ja sitä saadaan Ruotsin rannikon levistä.
- Karrageeni
- Aloe Vera
- Glyseriini
- Rosmariini
- Kamomilla
- Koivu
Saattaa kiinnostaa
VARASTON LOPPUUNMYYNTI - 40 %

MADAME CHIC - HAND SOAP BREEZE 200 ML
MADAME CHIC - HAND SOAP BREEZE 200 ML
Oli
21.90€
Säästä
8.75€
13.15€
Alin hinta 30 päivään: 21.90€
VARASTON LOPPUUNMYYNTI - 40 %

MADAME CHIC - HAND SOAP PAPAYA 200 ML
MADAME CHIC - HAND SOAP PAPAYA 200 ML
Oli
21.90€
Säästä
8.75€
13.15€
Alin hinta 30 päivään: 21.90€
VARASTON LOPPUUNMYYNTI - 40 %

MADAME CHIC - HAND SOAP PEAR 500 ML
MADAME CHIC - HAND SOAP PEAR 500 ML
Oli
40.90€
Säästä
16.35€
24.55€
Alin hinta 30 päivään: 40.90€
Näytä hinnat valuutassa:
EUR
bottom of page